Психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до навчання в умовах Нової української школи»

15 грудня 2021 року у ЗСШ № 40 відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 1-х класів до навчання в умовах Нової української школи».

Завдання консиліуму: проаналізувати стан освітнього процесу в 1-х класах, попередити та знизити рівень тривожності дітей, отримати консультації практичного психолога та соціального педагога, що сприяють інтенсивному розвитку пізнавальних можливостей і комунікативних здібностей першокласників.

Робота психолого-педагогічного консиліуму розпочалася з обговорення найбільш складних випадків адаптації дітей до школи. Учасники засідання висловлювали свої думки щодо даної теми та спільно знаходили шляхи подолання деяких проблем. У ході консиліуму класні керівники 1-х класів проаналізували стан адаптації учнів та озвучили проблеми, з якими стикаються під час роботи з першокласниками. Колеги отримали можливість побачити першокласників з різних сторін, а також зрозуміти причини їхніх проблем, що у майбутньому дозволить об’єктивно зрозуміти дітей і побудувати спільну програму дій, спрямованих на розвиток певних якостей або на усунення виявлених причин відставання в навчанні чи відхилень в поведінці.

В ході роботи консиліуму було вироблено рекомендації для успішної адаптації школярів. Ці рекомендації дозволять першокласникам пережити складний процес адаптації, пов'язаний з новими умовами навчання, вимогами вчителів, навчальним навантаженням, і головне, сприятимуть збереженню здоров’я та емоційного благополуччя учнів.

Заст. директора з НВР

Денисенко Т.П.