Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку «Reunіte Ukraine» для пошуку зниклих дітей

Національною поліцією України приділяється особлива увага діяльності, спрямованої на захист прав та інтересів дітей, створення безпечного дитячого середовища та встановлення місцезнаходження дітей, зокрема й тих, які у результаті військових дій зникли безвісти чи з якими втрачено зв’язок. У зв’язку з чим Управлінням ювенальної превенції Національної поліції України спільно з компанією «Find My Parent» розроблено мобільний додаток «Reunіte Ukraine» для пошуку осіб, зокрема дітей, що зникли безвісті, а також возз’єднання членів сімей, які були внутрішньо переміщені, виїхали за межі України або були незаконно депортовані до російської федерації, білорусі та тимчасово окупованих територій.

Завантажити додаток можна в App Store i Google Play, а також дізнатись більше інформації на сайті  www.reunite-ukraine.com. (Згідно листа Департамента освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації від 14.04.2023 №1042/032-14 «Про впровадження у практичну діяльність мобільного застосунку»  листа Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 11.04.2023 №4/1064-23 «Про впровадження у діяльність мобільного застосунку»).

Соціальний педагог Олена Сидоренко