Правильне харчування – запорука здоров’я

Щороку 16 жовтня відмічається Всесвітній день здорового харчування. Кожна людина прагне бути здоровою, сильною та впевненою в собі. Правильно організоване харчування школярів є складовою частиною їхнього здоров’я. Раціональне харчування сприяє гармонійному фізичному і психологічному розвитку, підвищенню імунних сил дитячого організму.

Дитячий вік характеризується високою швидкістю росту і розвитку, що потребує повноцінного, збалансованого харчування, забезпечення організму, що росте, достатньою кількістю білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин та вітамінів.

Звичка споживати здорову їжу допомагає запобігти карієсу, залізодефіцитній анемії та іншим проблемам зі здоров’ям, а також знизити ризик розвитку неінфекційних захворювань у старшому віці.

Тому в нашому закладі освіти було організовано проведення інтерактивних уроків  з питань організації здорового харчування: «Харчування. Вітаміни та їх призначення», «Де живуть вітаміни», «Здорове харчування – ключ до довголіття», «Правильне харчування – запорука здоров’я», «Ми за здорове харчування!». Наші здобувачі освіти взяли активну участь у обговоренні такого важливого питання та отримали багато корисної інформації щодо  правильного та здорового харчування.

Соціальний педагог Олена СИДОРЕНКО