Подяка від БФ «Щаслива лапа»

Шановні педагоги, учні та їх батьки, вас вітає БФ "Щаслива лапа". Дякуємо за вашу участь у VIІI Всеукраїнській благодійній акції «Нарру Мяу для Мурчика»!

Ми підвели підсумки і хочемо поділитися з вами результатами заходу.

За 3 тижні ми з вами зібрали понад 18062,5 кг допомоги та 50003 грн для тисяч тваринякі не мають господарів! Учасниками акції стали дівчата і хлопці, педагоги та рідні дітей з 364 навчальних закладів України.

Вся зібрана допомога була передана до 188 притулків/зоозахисних організацій та 40 місцевим волонтерам.

Щасливі хвостики отримали не лише корм та крупи, але і ліки, обробки від паразитів, переноски, будки, наповнювачі для лотків, повідці, нашийники, теплі речі, ковдри, іграшки, лежаки, килимки, пелюшки, мисочки, миючі засоби і звичайно найцінніше - теплоту дитячих сердець.

Щиро радіємо, що таку турботу та любов небайдужих українців відчули песики та котики з усіх областей України.

Такого листа ми отримали на електронну пошту нашого закладу освіти.

Соціальний педагог Олена СИДОРЕНКО