Підтримка шкільного успіху: як батькам підготувати дітей до нового навчального року

Після канікул діти можуть бути звиклими до іншого режиму і схеми дня. Постарайтеся поступово змінити режим дитини декілька днів до початку навчального року.

Перед початком навчального року перевірте, чи є у дитини всі необхідні навчальні матеріали, підручники, зошити та інші приладдя. Це допоможе уникнути непотрібної стресу та незручностей в перший день навчання.

Поговоріть з дитиною про навчання та позитивні аспекти школи. Допоможіть їй зрозуміти, що навчання буте цікавим і веселим. Створення позитивних очікувань допомагає зменшити страх перед новим середовищем та ситуаціями.

Разом з дитиною обговоріть, що вона хоче досягти в новому навчальному році. Допоможіть встановити мети та спланувати, як їх досягти.