Перший дзвоник покликав до школи

Ось і пролунав перший дзвоник! Розпочато новий навчальний рік!

Для учнів 1-А, 1-Б, 1-В та 1-Г класів це перший в їх житті День знань у нашій школі. Для них лунала музика, організована фотозона, прикрашені рекреації школи та затишні класні кімнати. Першокласників привітали їхні перші вчительки, розповіли про героїчне минуле нашої країни та втілення мрії українського народу щодо незалежності держави, ознайомили з експонатами шкільного музею, здійснили цікаву подорож школою.

Учні 2-А, 2-Б, 2-В класів весело та с користю відсвяткували День знань, прийнявши активну участь в інтелектуальному квесті «Україна – моя Батьківщина». Пройшовши різноманітні станції другокласники згадали українські традиції, помандрували мапою України, ще раз пригадали досягнення видатних українців, потанцювали запальні українські танці та відгадали усі загадки квесту!

Традиційний перший урок для учнів 3-11-х класів в цьому році пройшов у формі вікторин, годин спілкування, круглих столів, інтернет-подорожей, що були присвячені святкуванню 30-річчя проголошення незалежності України.

Учні, вчителі, батьки «зарядилися» позитивними емоціями та з наснагою розпочали новий начальний рік!

Педагог-організатор

Юлія ЖОВНАРЕНКО