Останній дзвоник для випускників

Сьогодні, 26 травня 2021 року відбулося прощання зі школою наших випускників, для них пролунав останній в їхньому житті дзвоник. Позаду вже ЗНО з англійської мови, попереду ще декілька екзаменів - з математики, української мови, історія України тощо. А скільки ще екзаменів і випробувань приготувало для них життя! То нехай всі ці екзамени не будуть складними для наших вже дорослих дітей.

Привітання директора ЗСШ №40 Пискунової Ірини Володимирівни:

"Дорогі випускники, шановні батьки та вчителі!

Ми живемо з Вами у непрості часи. Карантинні обмеження змушували нас постійно змінювати освітній процес. Але це не стало перешкодою для успішного випуску 2021!

Дорогі діти! Ми віримо в кожного з вас та бажаємо знайти себе і бути собою! Пам’ятайте, що на Землі немає іншої такої ж людини, як ви!

Перед вами відкриються тисячі доріг, нехай кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях. Прямуйте по ньому твердо та впевнено і пам’ятайте, що ви є випускниками школи №40! Нехай ваші успіхи у майбутньому стануть нашим учителям винагородою за труд і терпіння!

Мої вітання та найкращі побажання батькам наших випускників!

Бажаю усім міцного здоров’я, чудового настрою та здійснення самих заповітних мрій! Щасливої та щедрої долі у житті вам, дорогі наші випускники!"