Особливі вибори Президента учнівської ради ЗСШ №40

3 грудня нарешті відбудуться вибори, яких так чекали учні ЗСШ №40! Здобувачі освіти матимуть  можливість обрати Президента учнівської ради школи, який, будемо сподіватися, зможе змінити на краще життя в закладі освіти, захистити інтереси учнів, організувати цікаву роботу органів учнівського самоврядування.

Вибори Президента учнівського самоврядування ЗСШ №40 в 2021 році мають свої особливості. По-перше, серед кандидатів на цю важливу посаду - тільки дівчата, по-друге, через карантинні обмеження  та подовжені канікули передвиборча агітація «розтягнулася» у часі майже на два місяці.

У передвиборчих програмах кандидаток - важливі для школи проєкти, які, на їх думку, могли б покращити шкільне життя:

• облаштування паркану навколо шкільної території;
  • проведення загальношкільних розважальних та суспільно корисних заходів;
  • заохочення для успішних учнів;
  • встановлення додаткових лав у коридорах;
  • проведення спортивних змагань тощо.

Про  ці та багато інших своїх пропозицій кандидатки на посаду Президента учнівської ради Дар’я Яланська, Валерія Павлова та Мілана Губарєва розповіли під час зустрічей зі своїми виборцями.

Завтра відбудеться голосування. Учням  школи потрібно буде зробити непростий вибір, бо всі кандидатки достойні та мають шанси перемогти. Бажаємо дівчатам успіху!

Педагог-організатор ЗСШ № 40

Оксана Кубіцька