Новини НУШ: школярів запрошують взяти участь у міжнародній освітній програмі

Школярів 10-11 класів запрошують взяти участь у програмі “Коледжі Об’єднаного Світу” (UWC Україна).

Про це повідомили на сайті МОН.

Під час участі у програмі можна отримати повну або часткову стипендію, яка покриє до 100% витрат на навчання та проживання.

Що треба знати про програму:

• Учасники мають обрати 6 предметів для вивчення серед таких освітніх галузей: рідна мова і література, іноземна мова, суспільні науки, природничі науки, математика та мистецтво;
  • Навчання проходитиме в одній із 18 шкіл програми;
  • Навчання відбуватиметься англійською мовою і триваиме 2 роки.

Аби взяти участь у конкурсному відборі, треба заповнити аплікаційну форму та додати два рекомендаційних листа за посиланням. Це слід зробити до 23 жовтня 2020 року.

Детальна інформація про програму, критерії та процес відбору учасників розміщена тут.

До того ж, можна отримати додаткову консультацію, написавши на електронну пошту: [email protected].