НЕ НАШКОДЬ СОБІ

Дорогий Друже,

Я знаю, що твої підліткові роки можуть бути непростими. Тобі доводиться стикатись з безліччю нових викликів та змін, і це може бути важко. Але я хочу, аби ти знав, що ти не сам-на-сам з цими випробуваннями.

Твої думки можуть бути складними та лякаючими, але важливо пам’ятати, що є багато людей, які готові підтримати тебе. Навіть якщо тобі здається, що ніхто не розуміє, що відбувається всередині тебе, дозволь мені сказати, що існує надія та шлях до покращення.

Перше, що важливо зрозуміти, це те, що важкий психологічний стан НЕ твоя вина, НЕ прояв слабкості чи недоліка. Він може з’явитися у будь-кого, у будь-якому віці. Твій стан є тимчасовим, і ти можеш його подолати.

Що ти можеш зробити:

Будь ласка, поговори із кимось. Це може бути друг, батьки, вчитель, психолог чи професійний консультант по телефону чи в чаті – дивись контакти нижче. Розкажи про свої почуття, не бійся поділитись тим, що у тебе на душі.

Не ізолюйся. Один із найгірших ворогів  – це самотність. Намагайся проводити час із близькими та друзями, навіть якщо це здається складним. Дбай про своє тіло. Правильне харчування, регулярні фізичні навантаження та нормальний сон зможуть допомогти тобі почуватися краще.

Зроби невеликі кроки. Іноді навіть найменший крок уперед може значно покращити твій стан, надихнути тебе. Не прагни відразу до радикальних змін. Маленькі успіхи є важливими. Такими невеликими кроками до поліпшення є легкі та ефективні вправи, які ти знайдеш в нашому тренажері, розробленому спеціально для тебе: https://happymind.help/teen/

І знай, що всі великі люди, яких ти поважаєш – спортсмени, співаки, актори – всі вони починали з великих труднощів і досягали успіху крок за кроком, не зупиняючись і не здаючись. Я вірю, що ти теж зможеш досягти свого успіху.

Твій помічник HappyMind.Help