Наша школа - офіційний учасник пілотного проєкту реалізації Шкільного громадського бюджету в м. Запоріжжя

Департамент освіти і науки Запорізької міської ради на своїй офіційній сторінці у фейсбуці повідомляє, що 29 грудня 2020 року шляхом жеребкування було обрано 7 закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя, які в 2021 році стануть учасниками пілотного проєкту першого року реалізації Шкільного громадського бюджету в м. Запоріжжя.
Серед закладів освіти, які братимуть участь у реалізації проєку, є і наша школа:
  • Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізький академічний ліцей № 23 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізька гімназія № 25 гуманітарного профілю Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 40 з поглибленим вивченням англійської мови Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізька гімназія № 46 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 95 Запорізької міської ради Запорізької області;
  • Запорізький колегіум № 98 Запорізької міської ради Запорізької області.
Нагадуємо, що протягом одного місяця проходило навчання 21 ЗЗСО м. Запоріжжя з питань впровадження Шкільного громадського бюджету, а саме проводились інформаційно-навчальні тренінги для педагогічного колективу, робочої групи ЗЗСО та представників учнівського та батьківського самоврядування.