НАГОРОДЖЕННЯ ПРЕМІЄЮ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

До дня працівників освіти запорізьких педагогів  нагородили медалями та преміями міського голови. Серед нагороджених і вчителі нашого закладу освіти:

- Буякова Євгенія Ігорівна, вчитель німецької мови, нагороджена  в номінації «Педагоги зі стажем педагогічної роботи до 5 років, які найбільш відзначилися в педагогічній та науково-педагогічній діяльності, або є авторами власних інноваційних розробок чи мають друковані роботи, публікації про свою педагогічну діяльність»;

- Гостіщева Юлія Олександрівна, вчитель початкових класів в номінації «Вчителі, класні керівники, практичні психологи, педагоги-організатори, вчителі початкової школи, які мають переможців інтелектуальних конкурсів та змагань, що мають статус державних і міжнародних, досягли успіхів у розробленні та впровадженні інноваційних технологій, створенні авторських програм і навчальних посібників, вчителі музики, образотворчого мистецтва, керівники гуртків, які мають переможців творчих конкурсів»;

- Черкасова Олена Миколаївна, вчитель початкових класів в номінації «Вчителі-предметники, вихователі, класні керівники – переможці Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року».

Ми щиро вітаємо наших колег, які постійно знаходяться у творчому пошуку та впевнено крокують до перемог! 

Пишаємося вашими досягненнями і бажаємо нових професійних  злетів, цікавих  ідей та творчого натхнення! Дякуємо за вашу роботу і виховання справжніх українців, за те, що тримаєте освітній фронт! А перемога обов’язково буде на всіх фронтах!

Адміністрація, педагогічний колектив