Місячник боротьби з туберкульозом

24 березня відзначається Всесвітній день боротьби проти туберкульозу.

Туберкульоз - небезпечна інфекційною хворобою, яка розповсюджена всюди. Особливість збудника в тому, що він дуже стійкий у навколишньому середовищі: не боїться холоду, дії високих температур.

З метою звернути увагу на цю недугу, по всій нашій країні пройшов «Місячник боротьби із захворюванням на туберкульоз», ця подія і не оминула нашу школу.

У Запорізькій Гімназії № 40 з 01.03.2024 по 31.03.2024 року пройшов Місячник боротьби з туберкульозом. Класними керівниками 1-9-х класів було проведено бесіди на тему «Проблематика захворюваності на туберкульоз у сучасному світі». Вчителі основ здоров’я та інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» висвітлено обговорення проблем захворюваності на туберкульоз та шляхів їх профілактики.

Серед учнів молодшої школи пройшов конкурс дитячих малюнків з питання профілактики туберкульозу. Також вчителі української мови провели тематичні диктанти з питань профілактики туберкульозу.

Педагог-організатор Оксана КУБІЦЬКА