МІННА БЕЗПЕКА

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Цього ж треба навчати і наших дітей.
           В рамках проєкту з інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну, в закладі освіти пройшли онлайн-виховні години серед учнів 1-9-х,11-го класів.

Діти активно включались в інтерактивні завдання, відповідали на запитання, проходили тести. Головною метою цих годин було ознайомлення з правилами мінної безпеки, а саме⁚ вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети, відрізняти попереджувальні знаки, знати правила поведінки та, головне, дотримуватися їх.

Інженер з ОП Наталія Вінник.