Корисні посібники для батьків

Інтернет – це окремий всесвіт. Діти проводять в інтернеті велику частину свого життя. Там вони грають в ігри, навчаються, починають нові знайомства, шукають друзів та навіть закохуються і створюють пари. Соціальні мережі дуже добре цьому сприяють. Але поруч із перевагами, які може давати нам онлайн-світ, там може знаходитися дуже багато небезпек, з якими щодня зустрічаються діти: кіберсталкінг, кібербулінг, секстинг, сексторшн. Це невеликий перелік того, що може чекати на вашу дитину вже сьогодні.

Тому батькам особливо важливо не просто знати про онлайн-ризики, які вони є, та як вони можуть впливати на дитину, а також важливо розуміти саме у яких соціальних мережах проводять час їхні діти. Instagram, TikТok, YouTube, це неповний перелік соціальних платформ де діти проводять свій час. І у кожної з них є свої особливості, свої налаштування та свої унікальні риси, які виділяють одну соціальну мережу від іншої.

Що ж робити батькам? Як можна розібратися у такій кількості соціальних мереж та їх налаштуваннях? Інформаційна компанія Stop-sexting має рішення цієї ситуації. Команда Stop-sexting підготувала посібник із гайдами, які стосуються соціальних мереж, які вони бувають, їх особливості, переваги та недоліки. Також підготували для вас шляхи покрокового налаштування соціальних мереж з гарантією максимальної безпеки для ваших дітей. Отримати корисну інформацію можна за посиланням:

Соціальний педагог Олена СИДОРЕНКО