Конкурс есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

У листопаді-грудні 2023 року проходить Всеукраїнський конкурс на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Конкурс проводиться з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності бути захисником України, брати участь у суспільному і культурному житті країни.

Учениця нашої школи Бузало Єлізавета, 7-Б клас, під керівництвом вчителя української мови та літератури Балабан Антоніни Іванівни взяла участь в обласному етапі Конкурсу та посіла ІІІ місце.

Вітаємо Єлізавету та Антоніну Іванівну з перемогою та зичимо подальших успіхів та високих результатів в навчанні та праці!

Заступник директора з НВР Світлана КОЛЯДА