Кафедра іноземних мов

Науково-методична тема роботи кафедри: Розвиток комунікативної компетентності за допомогою сучасних педагогічних та інформаційних технологій для активізації творчого потенціалу учнів.

1. Пискунова Ірина Володимирівна, директор школи, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  2. Коляда Світлана Василівна, завуч, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  3. Тисленко Олена Геннадіївна, керівник кафедри, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  4. Бодилєва Вікторія Володимирівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  5. Халамендик Ольга Миколаївна, вчитель англійської мови, вища категорія, старший вчитель.
  6. Матвєєва Аліна Євгенівна, вчитель англійської мови, вища категорія, старший вчитель.
  7. Клименко Юлія Миколаївна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  8. Щербак Інна Олексіївна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  9. Біліченко Тетяна Анатоліївна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  10. Коляда Тетяна Василівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  11. Апеніна-Гаврикова Олена Вікторівна, вчитель англійської мови, вища категорія, старший вчитель.
  12. Бортнік Інна Володимирівна, вчитель англійської мови, вища категорія, вчитель-методист.
  13. Сокол Вікторія Валеріївна, вчитель англійської мови, вища категорія.
  14. Назаренко Наталія Володимирівна,  вчитель англійської мови, друга категорія.
  15. Мельничук Юлія Олександрівна, вчитель англійської мови, перша категорія.
  16. Матрей Ірина Климентівна, вчитель англійської мови, магістр.
  17. Шуліка Надія Василівна, вчитель німецької мови.
  18. Буякова Євгенія Ігорівна, вчитель німецької мови, магістр;
  19. Марацевич Кирило Дмитрович, вчитель німецької мови, бакалавр.