ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ: ЯК ПРОЙТИ ПОВТОРНУ КОМПЛЕКСНУ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНУ ОЦІНКУ РОЗВИТКУ ДИТИНИ, ЯКЩО ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ ЗА КОРДОНОМ?

Інструкція для батьків (інших законних представників) дітей, що мають особливі освітні потреби, знаходяться за кордоном.

У разі, якщо Ви знаходитеся за кордоном, а дитина повинна пройти повторну комплексну психолого-педагогічну оцінку, зокрема й між рівнями освіти, Ви повинні знати:

  • Ви можете користуватися наявним висновком ІРЦ;
  • повторна комплексна оцінка повинна бути проведена не пізніше, ніж через три місяці після повернення дитини з-за кордону до України.

Для використання висновку зареєструйтеся онлайн на порталі ircenter.gov.ua.

Зверніть увагу:

  • Ваша дитина, як внутрішньо переміщена особа, може пройти комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини у ІРЦ в Україні за скороченою процедурою (один тиждень).
  • Ви можете звернутися до будь-якого закладу освіти на підконтрольній території України аби організувати для своєї дитини навчання. Також Ви можете звернутися до спеціальних закладів освіти, аби отримати корекційно-розвиткові та психолого-педагогічні послуги не стаючи учнями цього закладу освіти.

Джерело інформації:  https://mon.gov.ua/