Інформаційно-навчальний тренінг з питань впровадження Шкільного громадського бюджету

24 грудня 2020 року представники учнівського та батьківського самоврядування 7-11 класів нашої школи взяли участь в інформаційно-навчальному тренінгу з питань впровадження Шкільного громадського бюджету серед ЗЗСО м. Запоріжжя.

Учасників тренінгу ознайомили з поняттям «шкільний бюджет», що таке бланк проекту та як працювати з ним. Також учасникам розповіли про правила складання та подачі проектів на розгляд робочої групи. Вчили як прорахувати кошти, врахувавши мінімальну та максимальну вартість.

Потім учні та батьки працювали в групах з тренерами, які вчили складати орієнтовний бюджет, проробляли проекти в малих групах та знайомили з основними принципами складання бланків проектів.

Робота була дуже плідною. Учні особливо захопилися ідеєю благоустрою школи та отримали багато корисної інформації.

Сподіваємось, що дуже скоро завдяки енергії та творчості наших учнів школа стане ще кращою!

Коляда С.В., заступник директора з НВР