«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

15 вересня 2022 року наша школа разом із усією країною долучилася до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day», яке цього року проходить під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»

В акції взяли участь співробітники школи, педагоги, учні та їх родини. Всього 167 осіб. Головна мета прибирання полягала в формуванні культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Акція відбулася із дотриманням правил та норм. Обов’язковою вимогою було дотримання правил безпеки при оголошенні повітряної тривоги, а також наявність захисних масок, рукавичок. У зв’язку з цим наша школа запропонувала учасникам дві форми участі:

Офлайн формат – індивідуальне та групове прибирання працівниками пришкільної території.

Цифрове очищення. Цю форму прибирання можна було проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних та інтернет ресурсів дозволить розвантажити центри баз даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії, це прибирання зменшить кількість викидів CO2 в атмосферу.

При цифровому очищені було видалено понад 200 Гб цифрової інформації з особистих смартфонів та ПК, хмарних сховищ.

Також були прибрані: пришкільна ділянка та приміщення школи, де було зібрано понад 200 кг сміття, з яких 30 кг відправлено на вторинне перероблення.

Педагог-організатор Кубіцька О.Ю.