Фестивалю шкільних театральних колективів Хортицького району "Березіль" - 25 років

В лютому-березні в школах Хортицького району традиційно проходить фестиваль шкільних театральних колективів  "Березіль". Серед учасників – вихованці шкільних театральних колективів. Конкурс є унікальним, бо проходить тільки в межах території Хортицького району. На сценах шкіл району учні-актори театральних студій щорічно презентують нові постановки вистав.
В цьому році 25-річчя фестивалю "Березіль" співпало з 150-річним ювілеєм нашої видатної письменниці Лесі Українки. Тому "Березіль 2021" присвячений саме цій видатній даті.
Відкриття фестивалю анонсував завідуючий ТВО Хортицького району Годжек О.В., у флешмобі з віршів видатної поетеси взяли участь учні всіх шкіл Хортицького району нашого міста.
Фестиваль "Березіль" триватиме протягом березня, свої таланти продемонструють учні шкіл Хортицького району.