Дослідницький проєкт про видатну особистість Запорізького краю

Котрий рік поспіль вчителі історії ЗСШ № 40 беруть активну участь у районному інтелектуальному марафоні. Цьогорічна тема марафону  присвячена видатним особистостям, які змінили наш край.

Реалізуючи дослідницький проєкт районного інтелектуального марафону,  учні нашої школи Микола Новіков (10-А клас)  та Софія Сєчіна (9-А клас) зацікавилися життєвим та творчим  шляхом диригента Запорізького академічного симфонічного оркестру В’ячеслава Васильовича Реді. Разом з вчителем історії ЗСШ №40 Наталією Олександрівною Тиліковою учні зустрілися з митцем та взяли інтерв’ю у В’ячеслава Васильовича.

Зустріч з творчою особистістю та активним громадським діячем, що своєю діяльністю сприяв культурному розвитку Запорізького краю була цікавою та корисною.

Дослідницький проєкт ЗСШ № 40 надихає молодь до реалізації власної мети та активної громадської позиції задля майбутнього української держави.

Заступник директора з ВР  Оксана Кулініч