До уваги активних вчителів та батьків. "Школа онлайн-безпеки дітей"

Громадська організація «МІНЗМІН» працює над втіленням ініціатив у сфері громадянської освіти для дітей, молоді та дорослих. Цього тижня спільно з Міністерством цифрової трансформації України “МІНЗМІН” відкриває реєстрацію на освітній проект про цифрову безпеку для вчителів та батьків - “Школа онлайн-безпеки дітей”.

“Школа онлайн-безпеки дітей” - освітній проект для активних вчителів та батьків, які хочуть захистити своїх дітей від загроз в Інтернеті. Під час навчання учасники дізнаються, як забезпечити максимальну користь Інтернету для дітей, які загрози чекають на дітей в онлайн-середовищі та як від них убезпечити.

Ми підготували чотириденну тренінгову програму, базуючись на рекомендаціях із захисту дітей в цифровому середовищі, які були видані в 2020 році Міжнародним союзом електрозв'язку - спеціалізованим агентством Організації Об'єднаних Націй.

Школа є безкоштовною та проходитиме онлайн на платформі для відео-зустрічей Zoom протягом 4 днів - з 14 до 17 грудня (щодня з 17.00 до 18.30). Учасники, які відвідають щонайменше три тренінги, отримають сертифікат.

Зареєструватися на школу можна до 12.00 12 грудня.

Кількість учасників - 50 осіб. Відбір відбуватиметься на основі мотивації зареєстрованих.

Посилання на форму реєстрації школи: https://bit.ly/33Q3LzU

Візуальні супровідні матеріали можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3nllAmU