ДНЗ «Запорізькій будівельний центр професійно-технічної освіти» запрошує випускників 9, 11 класів

Центр - сучасний освітній заклад із власною розвиненою інфраструктурою, сучасними виробничими майстернями та навчальними кабінетами, висококваліфікованими викладачами і майстрами виробничого навчання.

На базі Центру діють два навчально-практичних центри, оснащених сучасним обладнанням, інструментами та матеріалами, зокрема, будівельний центр за технологіями німецької компанії Хенкель Баутехнік (Україна) і навчально-практичний центр підготовки монтажників санітарно-технічних систем та устаткування.

У Центрі готують висококваліфікованих електрогазозварників, малярів-штукатурів, лицювальників-плиточників, електромонтерів, а також кухарів-пекарів, операторів комп’ютерної верстки та секретарів керівника. Учні проходять виробничу практику на передових підприємствах міста та області, на ці ж підприємства влаштовуються працювати після закінчення навчання.

Для успішного навчання учнів, уЦентрі, створено цілісний комплекс: навчальний та виробничий корпуси, гуртожиток із тренажерною залою, спортивний майданчик.

Навчання та проживання у гуртожитку – безкоштовне.