Державний навчальний заклад "Запорізьке вище професійне училище "МОТОРОБУДІВНИК" запрошує

"Моторобудівник" - одне з найкраших училищ України, яке готує спеціальстів за багатьма затребуваними технічними спеціальностями.

Базовим підприємством училища є АТ «Мотор Січ», одне з найкращих підприємств міста Запоріжжя та України, на замовлення якого училище готує молоді кадри для підприємства за наступними професіями:

На базі 9 класів з отриманням середньої освіти — верстатник широкого профілю, оператор верстатів з програмним керуванням; — слюсар — складальник двигунів; — електрогазозварник, слюсар — механоскладальних робіт. На базі 11 класів — слюсар — інструментальник; — токар; — електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; — контролер верстатних та слюсарних робіт (верстатні роботи).