ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революцій, які відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках. Цього дня українці вшановують пам’ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Гідність і свобода – це портрет сучасного українця. Кожного – військового, рятівника, поліцейського, волонтера й лікаря, енергетика й залізничника… Це незмінна характеристика нас усіх як народу. Нашої сили й волі, нашої наснаги до боротьби, нашої сміливості й уміння усілякими засобами протистояти ординській навалі.

Революція Гідності й російсько-українська війна – це єдиний процес, початок чергового витка протистояння із заклятим сусідом-ворогом, продовження боротьби українців за цінності, за свою історичну пам’ять, культурну ідентичність, майбутнє.

В цьому році цей день проходить під гаслом «Заряджені гідністю та жагою свободи!»

В школі було організовано та проведено години спілкування «Ми - діти вільної країни!», виховні години «Революція Гідності: як це було», уроки мужності «Україна – країна нескорених», конкурс малюнків «Ми - діти вільної країни».

Дякуємо сьогодні кожному, хто стояв і просто зараз стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації! Пам’ятаємо кожного, хто поклав за них своє життя. Адже тільки завдяки їм ми вільні творити майбутнє у нашій незламній країні!

Слава Україні! Слава Героям!

Заступник директора з НВР Світлана КОЛЯДА