День безпечного Інтернету в ЗСШ №40

Інтернет є важливою та невід’ємною частиною життя сучасної дитини, простором реалізації більшості її фундаментальних прав.

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

День безпечного Інтернету (SID/ДБІ) запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

 День безпечного Інтернету відзначають щороку. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Наша школа приєдналася до участі у проведенні Дня безпечного Інтернету, зареєструвавшись на сайті Центру кращого Інтернету. В онлайн кабінеті «Спілкуйся з соціальним педагогом» здобувачам освіти 6-11 кл. було запропоновано переглянути серіал  від Міністерства цифрової трансформації “Про кібербулінг для підлітків”. Здобувачам освіти 1-5 класів запропоновано перегляд мультфільму «Увага! Інтернет!» та проведено заняття  "Не_ведусь: ми - герої безпеки в Інтернеті».

https://stop-sexting.in.ua/urok-dlya-3-4-klasu/

https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyberbullying  

Для батьків та педагогів пропонуємо переглянути відео лекцію «Приклад та роль батьків та вчителів у захисті дітей в Інтернеті».

https://www.youtube.com/watch?v=Wr9och7m3nA&list=PL6RPqDSFS-kPld13DvBwbnsT7QDafw_YF&index=24

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.