Челендж «Я та мій домашній улюбленець»

Домашні улюбленці – це не просто тварини, а члени сім’ї. Живі істоти роблять життя більш насиченим та цікавим.

Нині, коли посилений психологічний тиск відчуває чи не кожен із нас, саме домашні улюбленці рятують від депресії та самотності, покращуючи настрій. В умовах карантину їхня допомога особливо важлива.

Спілкування з тваринами буквально покращує настрій та робить нас щасливішими. Дослідники припускають, що це відбувається через зростання рівню гормонів окситоцину та нейромедіатора серотоніну, що разом забезпечують відчуття щастя. Тварини допомагають виходити з депресії, позбутись тривожності та самотності. Крім того, в деяких дослідженнях було виявлено, що спілкування з тваринами має заспокійливий ефект, що сприяє зниженню артеріального тиску та зменшенню частоти серцебиття. 

Пухнасті, хвостаті, грайливі та кумедні; коти, песики, гризуни та навіть папуги можуть подарувати свою безтурботну любов і відданість. За їх поведінкою дуже цікаво спостерігати. А скільки спільних ігор можна вигадати…

Тож виходить, що домашні тварини можуть бути і гарною компанією, коли нам сумно, і, водночас, хорошою підтримкою, коли нам важко.

В грудні 2020 року в нашій школі пройшов челендж «Я та мій домашній улюбленець». Учні молодшої школи з радістю поділились своїми неймовірно гарними світлинами та розповіли своїм однокласникам про цікаві моменти з життя їх пухнастих та пернатих друзів.

Кубіцька О.Ю., педагог-організатор