Безпечна дорога додому

17 листопадав рамках Тижня безпеки дорожнього руху учні нашої школи взяли участь у заході  Єдиний онлайн урок на тему «Безпечна дорога додому». Цей захід відбувся в рамках ініціативи, спрямованої на підвищення обізнаності учнів щодо безпеки на дорозі та важливості відповідальної поведінки. На уроці розглянули важливі аспекти безпеки під час пересування, акцентували увагу на правилах переходу дороги, використанні пішохідних переходів, і взагалі на важливості бути уважними під час пересування пішки.

Один з ключових аспектів уроку - це підкреслення ризиків, пов’язаних з використанням електронних пристроїв на дорозі. Учні отримали знання щодо того, як використовувати телефон чи інші гаджети безпечно, не відволікаючись від дорожнього руху. Важливою частиною уроку була інтерактивна частина, під час якої учні мали можливість висловити свої думки та задавати питання, що сприяло активному обговоренню теми.

Єдиний онлайн урок виявився не лише навчальним, але й пізнавальним заходом, який сприяє створенню безпечного оточення для наших учнів. Знання, отримані під час цього уроку, стануть невід’ємною частиною  життєвих навичок наших школярів.

Практичний психолог Наталія ВІННИК