PER ASPERA AD ASTRA

28 лютого 2023 року завершився перший (обласний) тур конкурсу «Учитель року-2023», який у цьому році проводився за номінаціями: «Фізична культура», «Початкова освіта», «Основи здоров’я», «Захист України».

Перший (обласний) тур конкурс проходив у два етапи: відбірковий (теоретико-практичний) та фінальний. Для участі в конкурсі надійшло 45 заявок від педагогів Запорізької області; у фінальний етап вийшли лише 16 педагогів. Серед них і вчителі нашої школи Олена Миколаївна Черкасова (номінація «Початкова освіта») та Юлія Олександрівна Назаренко (номінація «Фізична культура»).

Сміливо і впевнено вийшли наші вчителі на професійний ринг і якнайкраще продемонструвала свій фаховий рівень, загальну культуру та педагогічний досвід! На шляху до перемоги Олена Миколаївна та Юлія Олександрівна проходили тестування, проводили майстер-класи, розробляли методичні практикуми, виконували практичні завдання, демонстрували фрагменти дистанційного уроку. Наші конкурсантки продемонструвати професійну компетентність, методичну майстерність, мобільність мислення, творчість і новаторство.

Рішенням фахового журі конкурсу Юлія Олександрівна Назаренко стала лауреатом конкурсу «Учитель року – 2023», а Олена Миколаївна Черкасова посіла І місце та буде представляти Запорізьку область на Всеукраїнському рівні.

Дорогі наші колежанки! Прийміть найщиріші вітання з перемогою в конкурсі!

Бажаємо вам подальших успіхів і здобутків! Нехай перед вами розкриються нові обрії, можливості щодо пізнання світу! Із таким же настроєм і завзятістю крокуйте вперед до нових вершин! Нехай Вам щастить у всьому! Ви – наша гордість! Так тримати!

З повагою та любов’ю

адміністрація, педагогічний колектив,