Акція «Безпека дітей в Інтернеті»

У наш час особливо важливого значення на­буває інформація. Найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використан­ня глобальної мережі Інтернет, яка може бути як всесвітньою енциклопедією, що об’єднує інформаційні ресурси всього світу, так і зловісним павутиням, яке губить людей.

Другий вівторок  лютого  оголошено Міжнародним Днем безпечного Інтернету. У цьому році виповнилося 20 років, як весь світ приєднується до участі у проведенні заходів з безпеки в Інтернеті.

7 лютого  2023 року  наш заклад освіти, як завжди,  приєднався до цієї  кампанії, яка  проходить в Україні за підтримки Європейської комісії та покликана привернути увагу суспільства до проблеми безпечної поведінки в Інтернеті, розказати  про  ризики, на які можуть натрапити діти та підлітки в глобальній мережі, та як захистити себе від цих ризиків.

Протягом двох тижнів у школі проходила акція «Безпека дітей в Інтернеті». Класними керівниками, вчителями інформатики було проведено ряд онлайн заходів: години спілкування  «Інтернет: як безпечно гратися, навчатися і працювати», «Мандруємо безпечними шляхами», «Інтернет очима дітей»,  «Безпека дітей в Інтернеті»,  квести,  вікторини, перегляд  та обговорення відеороликів «10 друзів кібербулінгу», «Хаппі та її суперсила», «Основні правила безпечної роботи в Інтернеті».

Впевнені, що наші діти підвищили свою обізнаність з питань безпеки в Інтернеті. Дякуємо всім учасникам освітнього процесу за участь в акції.

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.