27 жовтня – День української писемності та мови

27 жовтня – День української писемності та мови.
Традиційно цього дня в Україні, зокрема і в нашій школі, відбувається багато заходів з популяризації української мови.  Минулого року свято пройшло під гаслом «Переходь на українську».

Цьогоріч учителі ЗСШ №40 Голубова Ольга Михайлівна та Постоленко Надія Василівна продовжили прищеплювати любов до рідної мови своїм вихованцям та в рамках атестації провели День української писемності та мови під гаслом «Не говори суржиком».

Учні 5-9 класів вишукували фразеологізми, знімали інтерв’ю, відеоролики, створювали презентації, малювали плакати до свята.

В останні роки українська мова для нас не просто засіб комунікації. Це – те, що єднає націю, єднає людей, єднає Україну у ці непрості часи.

Кажуть, мова – зброя! Це не метафора. Так воно і є насправді. Але не та зброя, що стріляє. А та зброя, яка тримає нас разом в єдиній гордій родині, дає сили для боротьби, дарує віру в нашу неодмінну Перемогу!

Шануйте й любіть нашу мову, вживайте її в повсякденному житті, розвивайте та популяризуйте. Нехай українська мова завжди буде живою, вільною та квітучою!
Українська мова – мова вільного й гордого народу!

Із творчим здобутком наших школярів можна ознайомитися за посиланням: http://surl.li/mrczs

Учителі української мови та літератури
Голубова Ольга Михайлівна
Постоленко Надія Василівна