17 вересня в Україні відзначається День рятівника

Хто зробить крок у вогонь і воду, хто всім прийде на допомогу? Звичайно ж, - рятувальник! Саме цьому міцному чоловікові, широту душі якого нічим не виміряти, в День рятівника ми надсилаємо щире вітання й найкращі побажання!

Хай буде менше надзвичайних ситуацій в житті наших рятівників, хай воно буде довгим і щасливим!

Це професійне свято працівників цивільного захисту населення – аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони та інших спеціальних формувань, які беруть участь у ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Рятувальники запобігають надзвичайним ситуаціям та ліквідовували наслідки тих, що вже виникли. Професійне свято – це своєрідне підведення підсумків. Головні показники їхньої роботи, – це врятовані життя людей.

З початку року, при ліквідації 5682 надзвичайних подій в Запорізькій області, було врятовано 417 громадян, з них 52 дитини.

З нагоди Дня рятівника для ДСНС-ників в Запоріжжі влаштували урочистий захід, на якому понад 50 співробітників ДСНС області, а також співробітники комунальних аварійно-рятувальних служб отримали відзнаки й нагороди.

В цей день в стінах нашої школи відбулися заходи, присвячені нашим героям-рятівникам. Учні 3-х, 4-х, 5-х грали в ігри, вікторини, проводили конкурси малюнків.

А з учнями 6-7-х класів провели дидактичну рольову гру "НЕБЕЗПЕЧНІ СИТУАЦІЇ". Подібні заходи проводяться задля формування в кожного учня активної життєвої позиції щодо власного життя та власної безпеки.