17 травня 2018 – свято вишиванки в нашій школі

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня.

Сьогодні масштаби поширення традиції носити вишиванку вражають: такого розмаїття вишиванок, як у третій четвер травня, ви не побачите ніде.

В кожному місті нашої країни, в кожній шкільній родині піднесено й гарно було проведено свято вишиванки. Більшість учнів і вчителів школи долучилися до цього яскравого і патріотичного свята, - школа засяяла різномаїттям вишиваних візерунків.

На святі відбулося нагородження учнів - призерів районного етапу учнівських олімпіад та конкурсів  та вчителів, які підготували переможців.

Учні молодшої школи влаштували вишиванковий флешмоб з написом "I love ZP".