Інформаційні лекції «Стоп. Булінг»

На сьогоднішній день надзвичайно гостро постає проблема агресивних проявів у міжособистісних стосунках дітей та підлітків. Особливого розповсюдження набувають прояви систематичної, довготривалої агресії одних пілітків по відношенню до інших. 19 січня 2019 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».  У зв’язку з цим у школі розпочата просвітницько-профілактична кампанія: для учнів 3-х - 11-х класів  були проведені   інформаційні лекції  «Стоп.  Булінг».

Головна їх мета - обізнананість всіх учасників освітнього процесу у своїх правах та можливостях, способах дій та реагування на випадки булінгу.  До проведення лекцій були залучені представники Національної поліції України та служби у справах дітей, спеціалісти Хортицької ВДВС м. Запоріжжя, спеціалісти відділу судової роботи та міжнародного співробітництва ГТУЮ в Запорізький області.

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.