Яскравий успіх – шкільний фестиваль з чирлідингу

17 грудня 2019 року в нашій школі традиційно вже пятий рік поспіль пройшов фестиваль з чирлідингу. Нагадаємо, що чирлідинг – це вид спорту, який поєднує в собі елементи шоу та видовищні види спорту (танці, гімнастика та акробатика).

Фестиваль пройшов в два етапи у двох вікових категоріях.

У молодшій категорії взяли участь команди учнів 4-В, 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А та 6-Б класів. У старшій категорії – команди учнів 7-А, 7-Б, 8-Б та 9-А класів. Кожна команда стала найкращою в наступних номінаціях:

• «Вдалий дебют» - 4-В клас;
  • «Динамічний виступ» - 5-А та 8-Б класи в своїх вікових категоріях;
  •  «Технічний виступ» - 6-Б клас;
  • «Найкращий виступ» - 6-А клас;
  • «Креативний виступ» - 5-В та 7-Б класи в своїх вікових категоріях;
  • «Найкраща композиція» - 5-Б клас;
  • «Запальний виступ» - 9-А клас;
  • «Хореографічний виступ» - 7-А клас.

Дівчата та хлопці продемонстрували енергійні, яскраві, запальні, динамічні  виступи, силу духу, майстерність та вразили глядачів своїми ефектними постановками, гімнастикою та акробатикою. Всі присутні на фестивалі отримали лише позитивні емоції, враження та зарядились гарним настроєм.

В показових виступах взяли участь танцювальний центр «Престиж» та танцювальний клуб «Bubble».

Вітаємо кожного учасника фестивалю! Кожен з вас доказав, що він кращий! Бажаємо вам натхнення, наполегливості, успіхів в подальшому розвитку своїх талантів, рухатися тільки вперед і підкорювати нові вершини!

Назаренко Ю.О., вчитель фізичної культури