Ярмарок освіти

3 листопада 2016 року учні 11-х класів нашої школи взяли участь у виставковому проекті освітніх послуг «Ярмарок освіти», що об’єднає ХVІІІ міжрегіональну виставку «Абітурієнт-2017» та VІІ спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном-2016».

«Ярмарок освіти» проходив у виставковому центрі «Козак-Палац» за ініціативою Запорізької торгово-промислової палати. На виставці були створенні комфортні умови для ефективного спілкування між навчальними закладами та майбутніми студентами, презентації закладів освіти різних рівнів акредитації, освітніх центрів, установ позашкільного виховання, закордонних університетів, шкіл і агенцій. Учні отримали інформацію про вищі навчальні заклади м. Запоріжжя та інших міст України, а також Польщі, Словаччини та ін.

В межах виставки функціонував консультативний пункт з питань складання зовнішнього незалежного оцінювання.

Випускники також відвідали тематично – просвітницький захід «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання та пробного тестування у 2017 році». На цьому заході учні ознайомилися з умовами проведення ЗНО та термінами подання заявки на участь у ньому. Також їм була надана інформація про пробне тестування.

Ця подія стала ефективною платформою для прямого спілкування майбутніх студентів та їх батьків з представниками вітчизняних навчальних закладів всіх форм власності і іноземних шкіл, відмінним інструментом для просування якісних освітніх послуг у конкурентному середовищі.