Хто не пам'ятає минулого, той не має майбутнього!

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо - жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.

Україна – рідний край, земля з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, працелюбними, мудрими й талановитими людьми. 22 січня у нашій школі відбувся районний захід, присвячений 100-річчю Соборності України.

На нашому святі були присутні гості:

Крайнов Віталій Петрович - заступник голови районної адміністрації Запорізької міської ради по Хортицькому району;

Яценко Оксана Михайлівна – методист районного методичного кабінету територіального відділу освіти Хортицького району;

представники громадських організацій Хортицького району;

представники учнівського самоврядування шкіл Хортицького району.

Учні навчальних закладів нашого  району впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті неперехідні цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

Педагог-організатор Криштопа Н. М.