Увага! Конкурс соціального відео з протидії торгівлі дітьми I’M NOT FOR SALE

Запорізький обласний благодійний фонд «Посмішка дитини» в рамках проекту «Комплексна програма протидії торгівлі дітьми серед шкільної молоді в Запорізькій області» оголошує творчий конкурс соціального відеоролика. Проект здійснюється за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

Мета конкурсу - якісний відеопродукт, здатний привернути увагу та підвищити рівень обізнаності громадськості щодо протидії торгівлі дітьми.

Загальний призовий фонд 25000 грн.

Конкурсні роботи приймаються до 24 листопада 2019 року.

Результати конкурсу будуть оголошені 6 грудня 2019 року на сторінці проекту у Facebook .

Мета конкурсу

Створення якісного відеопродукту, здатного привернути увагу та підвищити рівень обізнаності громадськості щодо протидії торгівлі дітьми.

Мета відео: висвітлення проблем і наслідків торгівлі дітьми, привернення уваги громадськості до протидії торгівлі дітьми.

Ви можете обрати загальну тематику або взяти окремий випадок, конкретну проблему – обмежень творчості немає.

Підвищення рівня обізнаності та здобуття соціальних навичок  з протидії торгівлі дітьми.

Конкурсні роботи приймаються на скриньку: [email protected]

Критерії оцінки конкурсних робіт

• технічна якість виконання конкурсної роботи;
  • відповідність конкурсної роботи тематиці конкурсу;
  • відповідність форми подачі конкурсної роботи змістом послання;
  • оригінальність ідеї і виконання конкурсної роботи;
  • актуальність, ясність, зрозумілість і переконливість посилу.

Відеороботи з використанням матеріалів, взятих повністю або частково з інтернету, та такі, що порушують авторські права, розглядатися не будуть.

Приз буде!?

ЗАГАЛЬНИЙ призовой фонд – 25 000 грн.

Переможцем може стати як одне, так і декілька відео. Конкурсні роботи приймаються до 24 листопада 2019 року на скриньку:  [email protected]

Підсумковий фестиваль соціального відео з нагородження переможців – 20 грудня 2019, м.Запоріжжя.

Обов’язкове доповнення

Робота-переможець отримає організаційну та інформаційну підтримку фонду «Посмішка дитини», буде активно розміщуватися фондом в регіональних ЗМІ та в інтернеті.

Організатори залишають за собою право змінювати умови конкурсу, а також право не присуджувати призові місця.

Детальна інформація: http://childsmile.org.ua/ua/nashi-proekty/ja-ne-dlja-prodazhu-contest/