Свято Першого Дзвоника!!!

В ЗСШ №40 пройшла урочиста лінійка з нагоди початку нового навчального року.  Учнів 1-А,1-Б,1-В класів привітали в Новій Українській Школі директор школи Пискунова Ірина Володимирівна, старшокласники,  батьки, вчителі та гості ВАТ «Запоріжсталь»: депутат міської ради Адаманов О.Ф. та головний спеціаліст з інформаційних технологій Жиляков О.В.

У цьому навчальному році для ЗСШ №40 Свято Першого дзвоника ювілейне. Сорок років тому школа-новобудова вперше відкрила свої двері для учнів та вчителів. Символічну ювілейну стрічку перерізали директор школи Пискунова Ірина Володимирівна та перший директор школи Ачкасов Михайло Федорович.

Перший урок для учнів 1-11 класів традиційно  був направлений на ціннісне ставлення учнів до державності, суспільства та окремої людини.

Заступник директора з НВР Кулініч О.П.