Районний інтелектуальний конкурс «Всезнайки»

22 березня 2018 року команда учнів 4-х класів нашої школи прийняла участь в районному інтелектуальному конкурсі для учнів початкової школи «Всезнайки». Цей конкурс   включає в себе питання з математики, мовознавства, природознавства, а також творчий конкурс з озвучування мультфільму.

Виступати за школу вибрали найрозумніших учнів. Склад команди «Ерудит» :

Павлова Валерія - 4-А клас ,
Хмеловський  Максим - 4-А клас,
Базилевич Єгор – 4-Б, клас,
Курта  Михайло – 4-Б клас.

Учні творчо працювали, проявляли свою начитаність, ерудицію, показали хороші уміння працювати в команді, вміння використовувати знання у новій нестандартній ситуації.

Не дивлячись на те, що учні вперше приймають участь в такому конкурсі, їх дебют був успішним – 2 місце серед 14 команд шкіл Хортицького району.

Вітаємо школярів з яскравим виступом і дякуємо педагогам, які підготували учнів до виступу: Шпет О. Г., Лисенко Л.Ф.

Сподіваємося, що, натхнена перемогою, команда «Ерудит» прикладе максимум старання в підготовці до нових змагань.І ми ще не  раз від душі привітаємо їх з перемогою !

Заступник директора з НВР Денисенко Т.П.