Правнича акція «Шкільний поліцейський»

На підставі листа Департамента освіти і науки Запорізької міської ради та листа територіального відділу освіти Хортицького району в рамках правничої акції «Шкільний поліцейський» 04.02.2019 р. в нашій школі представниками патрульної поліції м. Запоріжжя були проведені профілактичні бесіди та заняття з учнями 6-А, 7-Б, 9-Б, 11-Б класів.

Учням нагадали їх права, ознайомили з відповідальністю за правопорушення. За допомогою лектора учні з’ясували, які бувають правопорушення, та яка відповідальність існує за них. Також учні розбиралися що таке «булінг», як його розпізнати, як попередити і до кого можна звернутися за допомогою. Діти активно працювали на заняттях, ставили цікаві питання, цікавилися професією поліцейського.

Соціальний педагог Сидоренко О.Я.