Наша школа - серед кращих!

14.08.2019 року міський голова Запоріжжя В.В. Буряк підписав розпорядження № 1702 к/тр "Про оголошення подяки виконавчого комітету Запорізької міської ради". Згідно цього  розпорядження подяка оголошується  колективам кращих шкіл міста за трьома номінаціями:

• за підготовку учнів-випускників закладів, які отримали 200 балів за виконання сертицікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році;
  • за найвищі показники результативності участі учнів у IV (державному) етапі Всеукраїнськиї учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018-2019 навчальному році;
  • за високі якісні  показники виступу учнів на IІІ (державному) етапі конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук.

Вітаємо колектив нашої школи, який увійшов до першої номінації, вітаємо колег з інших шкіл нашого міста та Хортицького району (ліцей №99), яким оголошена подяка!