Міжнародний фестиваль циркового мистецтва

10-12 квітня в нашому місті відбулась велика подія - Міжнародний фестиваль циркового мистецтва, свято дитячої та юнацької творчості, сміливості й таланту. На розсуд журі, членами якого були викладачі Київської муніципальної циркової академії та відомі діячи мистецтва, було представлено більше 200 номерів вихованців циркових шкіл міст України, Єгипту, Молдови. 12 квітня в Палаці Спорта «Юність» відбувся гала концерт, який, за словами глядачів, ні в чому не уступав професійним програмам державного цирку.

Учениці нашої школи достойно представили результати своєї наполегливої роботи та посіли призові місця: Бережна Анастасія - лауреат 3 ступеня, Зливко  Вероніка - лауреат 2 та 1 ступеня, Педаш Дар‘я - лауреат 2 ступеня, Лаур Даніела - Лауреат 2 та 1 ступеня. Гран-Прі фестивалю виборола запоріжанка, жителька Хортицького району та наша випускниця - Халамендик Аліна.

Й справді, багаті талантами Запорізький край та наша рідна школа 40!!! Пишаємося нашими переможцями, талановитими українцями!