Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Наталка Данилюк, учениця 10-А класу, вкотре вразила своїм літературним талантом. Цього разу есе, створене десятикласницею, заслужено посіло почесне місце серед 50 найкращих творів у першому етапі проекту «Моя кар’єра в Україні»:  Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», проведеному Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub.

В рамках першого етапу проекту було зібрано близько 1400 есе з 23 регіонів України.  Найбільшу кількість есе організатори отримали від східного регіону – 487 творів (найактивнішими стали учні з Донецької та Запорізької областей).

Конкурс проводився з 15 січня по 2 березня 2018 р. Десятикласники з усієї України мали змогу висловити власні погляди на своє професійне майбутнє. Цікаво, що найбільш популярною професією серед дітей стала професія журналіста.

Конкурс є першим етапом проекту «Моя кар’єра в Україні», в  рамках якого учні 10-х класів  зможуть зустрітися з топ-менеджерами. Проект спрямований показати підліткам можливий шлях розвитку кар’єри та надихнути їх свідомо обирати майбутню професію.

Зустріч з 50 авторами кращих есе відбудеться в Запоріжжі 19 квітня 2018 року.  Під час заходу діти познайомляться, представлять свою майбутню професію, і зможуть задати питання успішним підприємцям та керівникам українських компаній про їх кар’єру.