Даруємо тепло наших сердець!

29.11.2019 в ЗСШ № 40 відбулось традиційне районне свято з концертно-ігровою програмою  для дітей з обмеженими функціональними можливостями,  приурочене до Міжнародного Дня людей з інвалідністю, який відзначається щорічно 3 грудня.

Учні, батьки та вчителі підготували різноманітні локації: фото зона, ігротека, віртуальний зоопарк, караоке, виставка поробок «У мене творча родина», творча лабораторія.

У концерті, крім дитячих колективів району взяли участь і вихованці центрів соціального обслуговування Хортицького району. Концертна програма була багата не лише на пісні, художні номери, а й на подарунки для всіх присутніх діток. Напередодні свята учні школи провели за участю представників шкільного самоврядування районну акцію «Даруємо тепло наших сердець», під час якої зібрані гігієнічні набори, що передані діткам з особливими потребами.

Заступник директора з виховної роботи Кулініч О.П.