В нашій школі відбулися змагання з черлідингу

30 листопада в нашій школі відбулися змагання з черлідингу між командами класів у двох вікових категоріях.
У молодшій категорії в змаганнях взяли участь учні 4-Б, 5-А, 5-Б, 6-А та 6-Б класів. Всі учні отримали позитивні враження від гарного заходу.
Найкрутішою була визначена команда 6-А класу. У старшій категорії серед команд 7-А, Б, 8-А, 9-Б та 10-Б класів найсильнішою стала команда 10-Б класу. Дівчата та хлопці продемонстрували яскраві, енергійні виступи, вразили публіку своєю харизмою та ефектними постановками.
В показових виступах взяли участь танцювальний центр "Престиж" та клуб "Енерджі".
Вітаємо кожного учасника с особистими досягненнями й бажаємо наснаги, натхнення в розвитку своїх талантів.