Вітаємо юних шахістів!

"Шахова гра повинна бути наступальною,
треба постійно шукати шляхи до виграшу"

Роберт Фішер, чемпіон світу з шахів.

"Шахи для мене – це особливий світ, світ боротьби планів і пристрастей" — говорив відомий композитор С. Прокоф’єв.

1 листопада 2019 року в Запорізькому міському шаховому клубі «Думка» відбувся бліц-турнір серед юнаків та дівчат, присвячений 30-річчю дитячо-юнацької спортивної школи №8 (напрямок – шахи та шашки).

У змаганні на честь ювілею взяли участь 30 юних шахістів, що було дуже символічно, адже ДЮСШ №8 виповнилося якраз 30 років. Серед учасників були не тільки вихованці спортивної школи, а й учні інших спортивних закладів.

Всі учасники проявили спортивний характер, запекла боротьба за шахівницею велася до останніх секунд на годинниках, а лідерів неможливо було визначити до останнього туру, аж настільки динамічні та непередбачувані результати партій траплялися на змаганні.

Учениця 5-Б класу нашої школи Данилюк Марія в цій запеклій боротьбі серед дівчат виборола почесне ІІ місце, вона має І юнацький розряд.

Сподіваємося, що кількість турнірів буде тільки зростати, а Марії Данилюк бажаємо наснаги та успіхів у подальших спортивних змаганнях!

Класний керівник 5-Б класу Постоленко Надія Василівна