Вітаємо переможців III Міського конкурсу «Арт-барви Запоріжжя»

05.10.2018 в Запорізькому національному університеті пройшов III Міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя» серед учнів 8-11 класів, вихованців позашкільних закладів освіти, вчителів та керівників дитячих творчих колективів. На конкурсі були представлені творчі роботи в номінаціях «Живопис», «Графіка», «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Дизайн сценічного одягу», «Дизайн сцени».

У конкурсі взяли участь учні 9-х класів та вчитель мистецтва ЗСШ № 40. Переможцями у номінації «Живопис» стала учениця 9-Б класу Деменко Аліна, яка посіла III місце, та вчитель мистецтва Ніконенко Вікторія Юріївна, яка виборола I місце за креативне мислення, оригінальне втілення творчого задуму, збереження національних традицій.

Бажаємо подальших успіхів і перемог!