Відкритий урок-КВК з української мови

2 грудня 2016 року вчитель української мови і літератури Черевко Світлана Яківна провела у 8-А класі відкритий урок-КВК узагальнення і систематизація вивченого з теми “Односкладні речення”, мета якого узагальнити та систематизувати знання учнів про односкладні речення, удосконалювати вміння визначати види односкладних речень та спосіб вираження в них головного члена; формувати вміння правильно і доречно користуватися односкладними реченнями; розвивати мовлення школярів, творчі здібності, уміння аналізувати; виховувати любов до природи, рідної землі.

Учні підготували рекламу своєї команди, використовуючи односкладні речення. Команди “Пісня” і “Рідна мова” брали активну участь у конкурсах. Найцікавішим і найскладнішим для дітей був конкурс “Фільтрування односкладних речень”.

Переглянувши ілюстрації, школярі за допомогою односкладних речень відтворили побачене у яскравих зимових замальовках.